Bazénová trampolína WATERFLEX hexagon

Bazénová trampolína WATERFLEX hexagon

NOVINKA

Vďaka svojmu tvaru získate na malom priestore oveľa viac.Priemer: 1 mRýchle a ľahké zloženie šetrí čas a miestorám zo 100% nerezovej ocele-vysoko odolná rúrková konštrukcia-maximálna záťaž až 100 kg-špeciálny skákacie podložka-stabilizační nohy-elastický pružiny certifikát

404 € s DPH

336,67 €

Skladové číslo: hexagon

Dostupnosť: Do 3 dní

Výrobca: WATERFLEX

Elastické pružiny so systémom zabraňujúcemu rozpojenie sú navrhnuté na zaťaženie až 100 kg. Vysoká elasticita zaisťuje prispôsobivosť a pozvoľný vplyv pri skákaní. Každá pružina je zavesená nezávisle tak, aby v prípade jej prasknutia nedošlo k zraneniu.
Nezávisle zavesené pružiny
ľahko vymeniteľné

Aqua Jumping čiže skákanie na trampolíne vo vode je perfektný spôsob, ako si tvarovať telo, zlepšovať kondíciu a pritom si užiť veľa zábavy. Cvičenia na bazénových trampolínach sa hodí pre všetky vekové aj výkonnostné kategórie. Pri aqua-jumpingu na trampolíne do bazéna sa telo podvedome sústredí na udržiavanie rovnováhy a pri tom zapája všetky svalové skupiny. Vďaka tlaku vody a mnohých bezpečnostným prvkom, sú bazénové trampolíny WATERFLEX pri cvičení bezpečné a zároveň aj šetrné ku kĺbom a chrbtici. Stabilitu zabezpečuje šesť silikónových protišmykových prísaviek na nohách každej trampolíny WATERFLEX. Skákacie podložka je vyrobená zo špeciálneho materiálu s vylepšeným prietokom vody. To umožňuje väčšiu presnosť odrazu aj dopadu, povrch je odolnejší a príjemnejšie na dotyk. Trampolíny sú vybavené ochranným lemom, ktorý zabraňuje zachyteniu nohy medzi elastické pružiny a nerezový rám. Elastické pružiny so systémom zabraňujúcemu rozpojenie sú navrhnuté na záťaž až 100 kg. Jednotlivé pružiny sú zavesené nezávisle tak, aby v prípade prasknutia niektorej z nich nedošlo k zraneniu.

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie