MSpa Luxury Exotic M-113S

MSpa Luxury Exotic M-113S

DOPRAVA ZADARMO

Jeden z najpredávanejších moderných trendov - MSpa LUXURY EXOTIC L zahŕňa moderný štýl a eleganciu v jednom.Luxusná rada MSpa Exotic je charakterizovaná rovnováhou medzi klasickým a moderným vzhľadom víriviek, ďalej ponúka 4 sedadlá pre pohodlnú vodnú terapiu. Kvalitu vzduchovej masáže zabezpečuje 115 vzduchových trysiek.Tento vysoko elegantný model s jedinečným vzorom krokodílej kože so zlatým saténovým lemom Vám ponúka unikátny relaxačný kúpeľ, kdekoľvek si budete priať.

703,50 € s DPH

586,25 €

Skladové číslo: M113

Dostupnosť: do 24 hodín od záväzného potvrdenia objednávky

Výrobca: Hanscraft

V perličkovom kúpeli stúpajúce perličky pod tlakom pôsobia stimulačne na pokožku, znižujú svalové napätie a zvyšujú látkovú premenu, zlepšujú vnútorné dýchanie. Okrem toho bublinky pokožku tela jemne masírujú a zároveň ju prekrvujú. Kúpeľ je vhodný pri jednostrannom zaťažení chrbtice, nadmernom strese a poruchách prekrvenia, pri chorobách pohybového systému a kĺbov, klimakterických ťažkostiach i chorobnej únave.
Ak od svojej vírivky požadujete nielen komfort s kvalitným masážnym účinkom, ale aj exkluzívny dizajn, vírivá vaňa MSpa LUXURY EXOTIC je presne pre vás.
Vírivka MSpa LUXURY EXOTIC je pripravená na použitie po jednoduchom rychlopostavení a zapojení do elektrickej siete.
Vďaka šikovnému mechanizmu sa Vám vírivka nafúkne doslova pred očami.
Z tejto mobilnej vírivky sa stane celkom iste hlavné centrum Vašej záhrady.
Relaxujte s rodinou, relaxujte s priateľmi ... vírivka MSpa LUXURY EXOTIC L Vás prekvapí svojou eleganciou a praktickosťou.
Prenosné - nafukovacie vírivky môžete použiť jednak ako vonkajšie alebo aj do akéhokoľvek interiéru. Akákoľvek vírivka MSpa vyniká svojou kvalitou spracovania a pokročilým dizajnom. Naša rada nafukovacích vírivých vaní obsahuje kompletný sortiment víriviek od troch až pre šesť osôb.
Výhodou je jednoduchá inštalácia a manipulácia, ktorú zvládne naozaj každý. Ak nafukovaciu vírivku používate ako vonkajšiu, v zime ju môžete jednoducho premiestniť do interiéru a užívať si ďalej kvalitnú perličkovú masáž. Nafukovacie vírivky sú vhodné na akékoľvek akcie, či už je to vírivka pre dvoch alebo väčšie mobilné vírivky. Vaša párty bude nezabudnuteľná. Vyberte si Váš model vírivky - ešte dnes!
ŠTANDARDNÁ VÝBAVA (SÚČASŤ BALENIA): manometer pre zistenie správneho tlaku vzduchu rozkladaciu termoizolačnú penovú podložku pod vírivku 2 × kartušové filtre nafukovací termokryt drenážny adaptér záhradnej hadice číselný zámok pre uzamknutie vrchného krytu vírivky zabudované sedáky inštruktážne DVD termoizolačný vrchný kryt so zipsom
PARAMETRE PRODUKTU:
vonkajší priemer: 1,80 m
výška: 0,7 m
kapacita: 4 osoby
objem: 700 l
počet trysiek: 118
hmotnosť: 33 kg (bez vody), 733 kg (naplnená vodou)
ohrev vody: 1500 W / 2,04 HP
čas ohrevu: 1,2-2 ° C / hod
max teplota vody: 42 ° C
napájanie: 230V 50Hz
masážne čerpadlo: 720 W
cirkulačné čerpadlo: 2000 l / h, 60 W
rozmer balenia: 64 x 58 x 64

Počet osôb: 4
Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie