Detektor CO a hlásič požiaru Kidde 10SCO

Detektor CO a hlásič požiaru Kidde 10SCO

Výpredaj

Elektrochemická technológie - jedným zo svetovo najviac presných elektrochemických senzorovVysoko kvalitný optický senzor, ktorý poskytuje dlhodobé a stabilné prevádzku senzoraČím dlhšie sa aspoň o 40% prevádzkového obdobia v porovnaní s väčšinou komerčne dostupných snímačovLoud signalizáciaHlasové správy s rozlíšením zistené hrozbyPamäť špičkové hodnotyTlačidlo Test / reset pre riadenie a prevádzkuHush® mute funkcia umožňuje zvuk budíkaOvládané batérie poskytovať ochranu, aj keď dôjde k výpadku napájania v sieti

62 € s DPH

51,67 €

Skladové číslo:

Dostupnosť: Do 24 hodín od záväzného potvrdenia

Výrobca: Kidde

Môže byť inštalovaný na strop alebo na stenu

Mechanizmus, aby sa zabránilo náhodnému odstráneniu senzora a batérie

Indikácia vybitej batérie

Signalizácia porucha a koniec akcie

Jednoduchá montáž a prevádzku

Estetická a robustné vyhotovenie

Výmena batérie, bez toho aby ste museli sňať snímač

Zhoda s normou BS EN14604: 2006F (EN14604: 2005)
Vyhovuje BS EN50291-1: 2010
10-ročná záruka Popis predmetu 10SCO snímač slúži k ochrane priestorov pred požiarom a oxidu uhoľnatého. Prístroj má dva nezávislé senzory (snímače), usporiadaných v jednom puzdre. Detektor dymu monitoruje vzduch na prítomnosť produktov vznikajúcich pri spaľovaní alebo tlejúce predmety. Oxid uhoľnatý detektor sa používa na sledovanie priestor na prítomnosť oxidu uhoľnatého (CO). V prípade detekcie požiaru a / alebo k prekročeniu maximálnej prípustná koncentrácia oxidu uhoľnatého, alarm zaznie silu 85 dB, optický alarm (červená LED) a hlasové oznámenia je vydané (v angličtine.) Informujúce o type zistené hrozby. Vstavané automatické monitorovanie regulácie výkonu, okrem iného, štátne čidlá, batérie a vnútorné obvody. Po zistení hlásení závady do príslušných poškodenia. Tlačidlo TEST / Reset umožňuje ovládať a prevádzkovať senzor. Pamäťové zariadenie je uložený na zistenie koncentrácie CO prekročí úroveň 100 ppm. To znamená, že užívateľ môže skontrolovať, či počas jeho neprítomnosti v miestnosti nebol žiadny oxid uhoľnatý. 10SCO senzor môže byť upevnený na stenu alebo strop. Prevádzka na batérie umožňuje inštaláciu snímača v optimálnom mieste a poskytuje ochranu aj v prípade výpadku prúdu v sieti. Po 10 rokoch upozornenia aktivácia napájania snímača ste kedy je potrebné vymeniť zariadenie. 10SCO senzor Čadu a dymu. 10SCO senzor je jedinou svetovou prístroj, ktorý spĺňa ako normy BS EN14604: 2006F (EN14604: 2005) pre domáce detektory dymu a PN-EN50291-1: 2010 pre uhoľnatého detektory uhlíka domácnosti. Splnenie uvedených. normy boli potvrdené nezávislým oznámený orgánu BSI výskumu. KM602617 licenčné číslo. Odporúčané umiestnenie inštalácie :. V blízkosti kuchyne, v obývacej izbe, obývacia izba, jedáleň, spálňa, pivnica, pôdu a miesta, ktoré používajú elektrické spotrebiče, ktoré môžu byť žeravé uhlíky z ohňa a zariadení, ktoré sú potenciálnym zdrojom oxidu uhoľnatého, napríklad krbom, elektrické alebo plynové ohrievače izby, atď.

ÚDAJE

Oxid uhoľnatý detektor

Elektrochemický senzor CO firma KIDDE - jeden z najpresnejších elektrochemické senzory vo svete

Dymový detektor optický

Spôsob montáže stena / strop (súčasťou montážne skrutky)

Tlačidlo Test / Obnoviť riadenie a prevádzku zariadenia a resetovať alarm

Power

DC 9V batéria (je súčasťou dodávky)

Teplotný rozsah 0 ° C ~ + 40 ° C prevádzka -20 ° C ~ + 60 ° C dopravu a skladovanie

Vlhkosť do 90% relatívnej vlhkosti, bez kondenzácie

Rozmery priemer - 145 mm, výška - 45 mm

Hmotnosť s akumulátorom 360g

Certifikáty a osvedčenia

BS EN50291-1: 2010 certifikačný orgán BSI BS EN14604: 2006F (EN14604: 2005), certifikačný orgán BSI CE 0086-CPD-535595 14

Záruka 10 rokov

Prekročenie maximálnej prípustnej koncentrácie oxidu uhoľnatého 85dB akustické, optické (červená LED) a hlasové informácie "Pozor! Oxid uhoľnatý"

Detekcia požiaru 85dB akustické, optické (červená LED) a hlasové informácie "Oheň Oheň!"

Overstoring koncentrácia nad 100 ppm každých 16 sekúnd za blikajúca zelená LED

Nízky výkon (slabá batéria) pípnutie pípnutie a blikajúce každých 30 sekúnd. červená LED, hlasový informačný "Low Battery"

Porucha pípnutie pípnutie a blikajúce každých 30 sekúnd. Červená LED

Koniec akcie krátke pípnutia každých 30 sekúnd

LOCK OTVORENIE BATÉRIE JE SPÄŤ MACHINE Balenie obsahuje Detektor dymu a oxidu uhoľnatého 10SCO (kat. Č 1086)

 

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka používa cookies. Viac info