Suunto Ambit3 Peak Black

Suunto Ambit3 Peak Black

Výpredaj Rozbalený nový kus - nepoškodené

Suunto Ambit3 Peak Black je tretia generácia modelového radu Ambit. Je to outdoorový prístroj spájajúci do jedného elegantného prístroja GPS, výškomer, barometer, 3D kompas, voliteľný Suunto Smart Sensor pre monitorovanie frekvencie srdca. Je kompatibilný s možnosťou pripojenia k inteligentnému telefónu cez Bluetooth® Smart čip.

299 € s DPH

249,17 €

Skladové číslo: SKLSUUNTO

Dostupnosť: Do 24 hodín od záväzného potvrdenia

Výrobca: SUUNTO

Suunto Ambit3 Peak Black je najnovší prírastok do modelového radu Ambit. Outdoorové a športové hodinky s GPS funkciou a voliteľným hrudným pásom tepovej frekvencie Suunto Ambit3 Peak sú postavené na predchádzajúcich, veľmi úspešných generáciách Ambit.
Prístroj spája v sebe pokročilé funkcie pre outdoorové aktivity s pokročilými funkciami pre výkonnostný tréning s inovatívnym Suunto Smart senzorom pre meranie tepovej frekvencie a novú Suunto Movescount mobilnú aplikáciu, ktorá umožňuje spojenie prístroja s inteligentnými telefónmi.
Suunto Ambit3 Peak je zasadený do robustného BuilToLast polyamidového puzdra vystuženého sklenými vláknami, ktoré je schopné odolávať aj tým najextrémnejším podmienkam. Minerálne kryštálové sklíčko displeja, luneta z nerezovej ocele nadmieru odolávajú mechanickým nárazom a poškrabaniu.
Dobíjateľná batéria ponúka 30 dňovú životnosť s využitím funkcii štandardných hodiniek a ABC funkcii. Ak sa používa GPS pri nastavenom 60 sekundovom intervale zaznamenávania dát, životnosť batérie je 50 hodín, pri 5 sek. intervale 24 hodín a pri 1 sek. intervale 16 hodín.
Outdoorové funkcie
Suunto Ambit3 Peak prichádza s kompletnou navigačnou ponukou, ktorá poskytuje slobodu pri objavovaní bez rizika zablúdenia. Rovnako ponúka možnosť stiahnuť si trasy s Movescount.com alebo naplánovať si vlastnú trasu.
Suunto Ambit3 Peak obsahuje všetky pokročilé outdoorové funkcie ako je určovanie polohy, sledovanie naplánovanej trasy postupu alebo traťových bodov pomocou navigačného systému GPS, predpovedanie počasia alebo búrky pomocou barometra, východ/západ slnka, zisťovanie nadmorskej výšky a zaznamenávanie výškového profilu cez výškomer s funkciou FusedAltiTM, uľahčenie orientácie v teréne s 3D kompasom.
Multišportové funkcie
Suunto Ambit3 Peak ponúka možnosť sledovať každý pohyb. GPS funkcia poskytuje presné meranie rýchlosti a vzdialenosti, zatiaľ čo monitor tepovej frekvencie umožňuje trénovať v rámci ideálnej zóny frekvencie srdca. Okrem toho, Ambit3 Peak prichádza so špecializovanými funkciami pre beh, jazdu na bicykli a plávanie. Najmä v plávaní, Ambit3 prichádza s funkciou monitorovania tepovej frekvencie počas plávania.
Suunto Smart Sensor pre záznam tepovej frekvencie
Voliteľný Suunto Smart Sensor je najmenší Bluetooth Smart čip kompatibilný s tepovou frekvenciou na trhu určený pre monitorovanie frekvencie srdca s maximálnym komfortom a presnosťou.
S využitím MovesenseTM technológie, Suunto Smart Sensor môže byť pripojený k hrudnému pásu alebo k športovému oblečeniu. Novinkou je možnosť jeho využitia aj pri plávaní po jeho pripojení k hrudnému pásu. Počas plávania, dáta tepovej frekvencie sa ukladajú do snímača a po vynorení sa z vody, dáta sa prenesú do prístroja Ambit3 alebo do Suunto Movescount App.
Bluetooth Smart pre spojenie s mobilom a Suunto mobilná aplikácia Movescount
Bluetooth Smart je inteligentná Bluetooth čipová sada, ktorá umožňuje pripojenie k telefónu, rovnako ako k Bluetooth inteligentným senzorom. Spolu s voľne dostupnou Suunto Movescount aplikáciou predstavuje hlavnú inováciu nového radu Ambit3. Hodinky umožňujú bezdrôtové spojenie s iPhonom alebo iPadom a pomocou mobilnej aplikácie Movescount App zaznamenávať a zdieľať rôzne dáta, či jednoducho upravovať hodinky, individuálne prispôsobiť športové módy. Suunto Movescount App v inteligentnom telefóne automaticky synchronizuje každú zaznamenanú aktivitu v reálnom čase na Movescount.
Aplikácia taktiež umožňuje robiť fotografie na svojich cestách, vizuálne obohatiť, prežiť a zdieľať svoje dobrodružstvá, či detaily svojho športového zážitku v reálnom čase.
Doba zotavenia
Suunto Ambit3 Peak počas celého dňa monitoruje denné aktivity vrátane zaznamenaného cvičenia a poskytuje prehľad spálených kalórii a presnejší odhad pre čas zotavenia.
Suunto Aplikácie
Suunto vylepšilo a rozšírilo Suunto App Zone, komunitné fórum, v ktorom si môžu užívatelia zdarma nájsť alebo vytvoriť vlastné aplikácie pomocou Suunto App Designer a zdieľať ich na Movescount. Následne sa môžu stiahnuť do hodiniek a tak rozšíriť funkcie a vlastnosti prístroja.
Plánovanie a analyzovanie
Movescount.com je online športová komunita od Suunto, kde si každý môže analyzovať každý aspekt svojho tréningu alebo outdoorových aktivít pomocou vysoko presných nástrojov a grafov. Je možné plánovať svoj tréning, vybrať tréningový program z veľkého množstva dostupných programov alebo vytvoriť si svoj vlastný. Po prenesení všetkých aktivít, Movescount.com poskytne prehľadný kompletný sumár aktivít.
Outdoorové funkcie pre pobyt v prírode: GPS plnohodnotný a plne vybavený GPS (SiRF star V) s waypoint navigáciou a plánovaním trasy vytváranie waypointov a bodov záujmu s možnosťou ich uloženia v prístroji a na Movescount.com nastaviteľná rýchlosť fixovania GPS (1s, 5s,60s) lokalizácia v širokom spektre súradnicového systému
Nadmorská výška barometrická nadmorská výška a GPS nadmorská výška v rozsahu: -500 až 9999m
FusedAltiTM – meranie nadmorskej výšky kombinujúce hodnoty GPS nadmorskej výšky a barometrickej nadmorskej výšky celkový výstup/zostup a vertikálna rýchlosť graf nadmorskej výšky rýchlosť zaznamenávania dát: 1, 10s
Počasie barometrický tlak a graf teplota indikátor vývoja počasia východ/západ slnka búrkový alarm informácia o prílive (aplikácia Suunto) max. zaznamenávaná dĺžka počasia: 26 hod.
Kompas jedinečný 3D kompas
Tréningové a športové funkcie veľmi citlivá a presná funkcia merania vzdialenosti a rýchlosti / tempa (FusedSpeedTM) pomocou merača zrýchlenia, ktorý je integrovaný GPS priemerná a maximálna frekvencia srdca v reálnom čase, frekvencia srdca v % z max.SF limity frekvencie srdca graf frekvencie srdca v reálnom čase zdokonalený záznam frekvencie srdca s funkciou Peak Training Efekt a doporučeným časom na zotavenie presná vertikálna rýchlosť s barometrickým výškomerom zóny frekvencie srdca, max. hodnoty EPOC&VO2, analýza prejdenej trasy na Movescount.com
EPOC v reálnom čase (Suunto aplikácia) stopky, intervalový merač, odpočítavač času manuálny a automatický počet kôl individuálne nastavenie na mieru rýchlosť zaznamenávania dát: 1, 10s
Fitnes test (Suunto aplikácia)
Multišportové funkcie prepínanie športov pri zázname zaťaženia predom nakonfigurované multišportové režimy podpora Bluetooth Smart s Bluetooth Smart senzormi následné analýzy multišportového zaťaženia rozdelené na jednotlivé športy (na Movescount.com)
Beh veľmi presné meranie tempa/rýchlosti behu (Suunto FusedSpeedTM ) priemerné tempo v reálnom čase bežecká kadencia priemerná dĺžka kroku (Suunto aplikácia) bežecká efektivita (Suunto aplikácia) merač intervalov a automatické počítanie ubehnutých kôl porovnávanie medzičasov po každom kilometri (na Movescount.com) odhad ukončenia času pri maratóne (Suunto aplikácia)
Ghost runner (cieľová rýchlosť, ktorá nabáda zvýšiť/znížiť rýchlosť behu) (aplikácia Suunto)
Cyklistika rýchlosť, priemerná rýchlosť v reálnom čase meranie výkonu na bicykli (W), priemerný a maximálny so senzorom výkonu (Bluetooth Smart) aktuálny výkon pri zázname 3s/10s/30s (so senzorom výkonu) medzičas na bicykli, výkon v jednotlivých kolách a maximálny výkon na kolo (so senzorom výkonu) krivka maximálneho výkonu (so senzorom výkonu) aerodynamický odpor v reálnom čase (so senzorom výkonu) (Suunto aplikácia)
Plávanie zaznamenávanie frekvencie srdca počas plávania (Suunto Smart Sensor) tempo & rýchlosť plávania, preplávaná vzdialenosť (bazén/otvorená voda) celkový čas plávania podľa dĺžky bazénu, počet dĺžok bazénu rýchlosť záberu, rozpoznanie plaveckého spôsobu automatické intervaly dynamická tabuľka medzičasov so zábermi, tempom a celkovým časom (na Movescount.com)
Suunto aplikácie viac ako 2000 bezplatných aplikácii pre outdoorové a tréningové použitie
Prepojiteľnosť individuálne prispôsobenie hodiniek: bezdrôtovo/káblom kompatibilita so Suunto Movescount App iPhone tlačidlová notifikácia na hodinkách
IPhone ako druhý displej hodiniek
prenos dát: bezdrôtovo/káblom
prepojenie medzi prístrojmi: Bluetooth Smart

Všeobecné vlastnosti čas, dátum, duálny čas, budík prepínanie medzi pozitívnym a negatívnym displejom užívateľom nastaviteľné zobrazenie displeja, vrátane podsvietenia pokročilá analýza tréningového zaťaženia, tréningový denník s podporou textov a obrázkov rozšírenie o nové funkcie pomocou aktualizácii softvéru na Movescount.com nastavenie a individuálne prispôsobenie na Movescount.com nabíjanie pomocou USB kábla robustné puzdro BuilToLast minerálne kryštalické sklíčko vyrobené vo Fínsku nabíjateľná Li-ion batéria (50 hod. pri 60s intervale, 24 hod. pri 5s intervale, 16 hod. pri 1s intervale a 30 dní s ABC funkciami) režimy úspory batérie indikátor stavu batérie v % vodotesnosť prístroja do 100m voliteľné jednotky merania (metrické/imperiálne) uzamknutie tlačidiel
Všeobecné údaje vodotesnosť 100m výdrž batérie v móde čas 30 dní aktualizácia softvéru ✔ podsvietenie displeja
Led konfigurovateľné podsvietenie svetlosť/mód typ displeja matrix invertný displej ✔ rozlíšenie displeja 128 x 128 zafírové krištaľové sklíčko ✔ operačná teplota -20°C - +60°C voľba jednotiek merania (metrická/imperiálna) ✔ teplota uskladnenia -30°C - +60°C hmotnosť 89g
Hodinky 12/24 h ✔ denný alarm 1
GPS časomiera ✔ odpočítavač času ✔ stopky ✔ kalendár ✔ duálny čas ✔
Špeciálne uzamknutie tlačidiel ✔ kompatibilné s externými Bluetooth Smart sensormi ("Pods") ✔ užívateľsky nastaviteľný displej ✔ jazyk
EN, DE, ES,FI,FR,IT,NL,PT,SV
Batéria indikátor stavu batérie % / ikona upozornenie na slabú batériu ✔ dobíjateľná batéria
Lithium-Ion
Suunto Apps kompatibilita so Suunto Apps ✔ max. počet apps pre športový mód 5 najviac odporúčaná aplikácia podľa činnosti ✔
Chrono, GPS, SF, výškové dáta a dáta o počasí ✔ údaje z plávania, behu a cyklistiky ✔ bohaté matematické funkcie ✔
Konektivita individuálne prispôsobenie hodiniek bezdrôtovo /USB káblom kompatibilita so Suunto Movescount Apps ✔ iPhone tlačidlová notifikácia na hodinkách ✔ iPhone ako druhý displej hodiniek ✔ prenos tréningových údajov a ich analýza bezdrôtovo /USB káblom vytváranie a zdielanie Suunto moves cez Suunto Movescount App fotky s hodinkovými dátami cez Suunto Movescount App konektivita medzi prístrojmi
Bluetooth Smart
Výškomer výškový rozsah -500 - 9999 m baromertická/GPS výška ✔ kombinovaná GPS a barometrická výška (FusedAlti) ✔ automatické prepínanie módov Výškomer/Barometer ("Alti/Baro") ✔ intervaly zaznamenávania údajov 1, 10s rozlíšenie výškomera 1m celkový zostup/výstup ✔ vertikálna rýchlosť ✔ výškový rozdiel ✔(ako Suunto aplikácia)
Počasie rozsah barometra 950-1060 hPa rozlíšenie barometra 1 hPa tlak na úrovni hladiny mora ✔ aktuálna teplota ✔ rozlíšenie teplomera 1°C graf tlaku na úrovni hladiny mora ✔ indikátor vývoja počasia ✔ východ/západ slnka ✔ búrkový alarm ✔
Kompas 3D digitálny kompas ✔ kompenzácia náklonu kompasu ✔ hlavné svetové strany ✔ nastavenie deklinácie (odchylky magnetický/zemepisný sever) ✔ usmernená kalibrácia ✔ azimut v stupňoch ✔ ukazovateľ Sever - Juh sever presnosť kompasu 5°
GPS satelitný systém
GPS rýchlosť GPS zaznamenávania 1,5,60s výdrž batérie pri aktívnom GPS 16,24,50h meranie vzdialenosti a rýchlosti ✔ trasové body (waypoints) a vizuálna navigácia trasy ✔ max. počet POI bodov 250 cesta späť ✔ plánovanie cesty ✔na Movescount trasové body za cestu / POI v hodinkách 1000 / 100
Tepová frekvencia
RR-interval ✔ tepová frekvencia v úderoch za minútu ✔ tepová frekvencia v % z maximálnej tepovej frekvencie ✔ priemerná a max tepová frekvencia ✔ spálené kalórie v reálnom čase limity tepovej frekvencie ✔ zóny tepovej frekvencie ✔na Movescount
EPOC & VO2 max ?na Movescount graf tepovej frekvencie vreálnom čase ✔
PTE (maximálny tréningový efekt) ✔ intervaly zaznamenávania údajov 1, 10s zanamenávanie tepovej frekvencie počas plávania so Suunto Smart Sensor
Hrudný pás frekvecie srdca
Suunto Smart sensor voliteľný
Tréningové usmernenie
GPS zaznamenávanie trasy ✔ integrovaná GPS rýchlosť a vzdialenosť ✔ vzdialenosť založená na automatického okruhu ✔ stopky ✔ okruhy (kolá) > 1000 auto pauza ✔ indikátor zostávajúcej pamäte ✔ usmernenie počas cvičenia ✔ časomer intervalov ✔ individuálne usmernenie počas zaťaženia ✔(ako Suunto aplikácia) fitnest test ✔(ako Suunto aplikácia) časomer intervalov ✔ doporučený čas pre regeneráciu po cvičení ✔ stiahnutie tréningového plánu z Movescount ✔ sumár záznamov na hodinkách ✔ individuálna úprava športových módov a zobrazení 10 módov / 8 zobrazení v móde tréningová analýza ✔na Movescount tréningový denník s poznámkami a fotografiami ✔na Movescount analýza zaznamenanej GPS trasy ✔na Movescount kompatibilné s Strava a inými komunitami ✔na Movescount tréningový denník s poznámkami a fotografiami ✔na Movescount
Multišport zmena športového módu počas cvičenia ✔ prednastavené športové módy ✔ multišportový sumár cvičenia ✔ zmena športového módu počas cvičenia ✔ multišporová analýza cvičenia ✔na Movescount
Beh bežecké tempo ✔
Suunto FusedSpeed ✔ priemerné tempo v reálnom čase ✔ bežecká kadencia ✔ priemerná dĺžka kroku ✔(ako Suunto aplikácia) bežecká efektivita ✔(ako Suunto aplikácia)
Ghost runner ✔ odhad celkového času pri maratóne ✔(ako Suunto aplikácia) porovnanie okruhov (km/míľa) ✔na Movescount
Cyklistika rýchlosť ✔ priemerná rýchlosť v reálnom čase ✔ podpora viacerých Bike pódov ✔ sklon stúpania v reálnom čase ✔(ako Suunto aplikácia)
Bike výkon (W), priemerný a maximálny (s power senzorom)
Bluetooth smart
Bike výkon 3s,10s30s (s power senzorom) ✔
Bike okruh a okruh max.výkonu (s power senzorom) ✔ distribúcia výkonu & grafy (s power senzorom) ✔na Movescount vrchol výkonovej krivky (s power senzorom) ✔na Movescount normalizovaný výkon ✔(ako Suunto aplikácia) aerodynamický odpor v reálnom čase ✔(ako Suunto aplikácia)
Plávanie plavecké tempo a vzdialenosť (bazén/otvorená voda) ✔ plavecký čas na bazén/okruh/celkovo ✔ rýchlosť pláveckého spôsobu ✔ detekcia plaveckého spôsobu ✔ efektívnosť plaveckého spôsobu ✔ automatické intervaly ✔ dynamická tabuľka dĺžok, tempa a trvania ✔na Movescount zanamenávanie tepovej frekvencie počas plávania so Suunto Smart Sensor počet dĺžok bazénu ✔

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka používa cookies. Viac info